Instalacje gazowe Trzcianka

Od kilku lat można zauważyć znaczny wzrost dotyczący wymiany dotychczasowych instalacji cieplnych na instalacje gazowe (Trzcianka). Ciężko się dziwić. Ogrzewanie gazowe to jeden z „najczystszych” sposobów na ocieplenie domu czy mieszkania.

W SISKO oferujemy energooszczędne instalacje i przyłącza gazowe, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie energii paliwa przy optymalnym zużyciu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach ogrzewania!

Instalacje gazowe w Trzciance i okolicach – wydajne i ekologiczne piece kondensacyjne

U naszych klientów z Trzcianki montujemy instalacje, które opierają swoje działanie o technikę kondensacyjną. Dzięki temu kotły maksymalnie wykorzystują energię powstałą ze spalania paliwa, co powoduje wzrost efektywności systemu grzewczego, a tym samym spadek kosztów za ogrzewanie i obciążenia środowiska.

Piece kondensacyjne to innowacyjne rozwiązanie zapewniające ocieplony dom przy niskich kosztach. Technika kondensacyjna wykorzystuje bowiem nie tylko energię powstałą w wyniku spalania gazu, ale także energię utajoną, która w porównaniu do tradycyjnych form ogrzewania, pozostaje niespożytkowana.

Instalacje gazowe Trzcianka

Kotły kondensacyjne pobierają niemal w całości energię cieplną ze spalin i przemieniają ją w ciepło grzewcze. To wszystko jest możliwe dzięki niesamowicie sprawnym wymiennikom ciepła, które są w stanie schłodzić wydostające się spaliny na tyle, aby zawarta w nich para wodna uległa całkowitej kondensacji. W ten sposób uwalnia się ciepło wykorzystywane później w systemie grzewczym. Dodatkowym atutem takiego kotła jest także możliwość zmiany rodzaju paliwa gazowego w przyszłości.

W proponowanej przez nas szerokiej ofercie kotłów gazowych można znaleźć zarówno kotły kondensacyjne nadające się do montażu w nowopowstałych budynkach, jak i w tych przeznaczonych do modernizacji. Montaż instalacji gazowej wykonujemy zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i w dużych obiektach deweloperskich. Systemy grzewcze zainstalowane w oparciu o kotły kondensacyjne są odpowiednio przygotowane z wymogami zrównoważonych i oszczędnych technologii grzewczych.

Profesjonaliści od przyłączy gazowych

Instalujemy przyłącza gazowe w Trzciance od ponad 20 lat. Ekipa wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami pomoże Ci przejść na ogrzewanie przyszłości. Skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań i ciesz się wydajnym piecem kondensacyjnym, który bezpiecznie i tanio ociepli Twój dom.

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową usługę, rozpoczynając od fachowego doradztwa, na serwisie kończąc. Kiedy nawiążesz raz współpracę z SISKO, nigdy nie zostawimy Cię samego. Proponujemy okresowe przeglądy, służymy pomocną radą i naprawiamy sprzęt, jak nikt w Trzciance. Najlepsze rozwiązania grzewcze znajdziesz u nas.
Skontaktuj się z nami już teraz, a jeden z naszych konsultantów przeprowadzi Cię przez cały proces składania zamówienia i zapewni Ci jak najszybszy termin realizacji, abyś na czas zdążył ogrzać swój dom. Jeśli interesują Cię także inne nowoczesne metody pozyskiwania energii, koniecznie sprawdź naszą ofertę dotyczącą fotowoltaiki.

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00