Klimatyzacja Piła

Firma SISKO istnieje od ponad dwudziestu lat, stale się rozwijając. Jej oferta jest szeroka, jednym z asortymentów jest klimatyzacja Piła. Skierowana jest ona nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych. Zatrudnieni tutaj pracownicy mają bogate doświadczenie zawodowe. Jest to bardzo istotne w tej branży, ponieważ nie można sobie pozwolić na pomyłki z tego względu, że źle zamontowana instalacja może niekorzystnie wpłynąć na nasze zdrowie. Dbając o dobro naszych klientów, szkolimy monterów zatrudnionych u nas, chcemy żeby praca jaką wykonują u Państwa była solidna na jak najwyższym poziomie. Zgłaszają się do nas różne instytucje i nie tylko.

Staramy się każdemu dobrze doradzić, podpowiedzieć. Wszyscy mają możliwość zapoznania się z danym projektem już na jego wstępie. Wiadomo, że inny on będzie dla firmy, lokalu usługowego, gastronomicznego jak dla osób indywidualnych. Coraz częściej przychodzą do nas właśnie takie osoby. Nie jest to już produkt luksusowy, ale traktowany jako coś normalnego, szczególnie w okresie zmian klimatycznych, jakie w tej chwili przechodzimy. Właściwie zamontowana instalacja zapewni bardzo dobry komfort w zakładach pracy. Ma to z pewnością duże znaczenie na wydajność pracy. Podobnie w warunkach domowych, będziemy mieli zdrowe powietrze, poprawiające nasze samopoczucie. Zaufało nam już wielu klientów, zadowoleni są z poziomu świadczonych usług. My z nasze strony zapewniamy państwu, profesjonalizm i terminowość. Zachęcamy wszystkich do współpracy.

Klimatyzacja Piła

Kto korzysta z usług?

Długoletnia działalność, spowodowała, że firma SISKO mieszcząca się w Pile, stała się bardzo rozpoznawalna w regionie. Zgłaszają się do nas właściciele małych, jak i dużych zakładów, świadczących usługi w różnych branżach. Dla nas nie ważne jest to, jaką działalnością zajmuje się klient. Istotne jest to, żeby z naszej strony wykonać bardzo dobrą działającą bez zarzutów instalację. Oczywiście zapewniamy długi okres gwarancji, oraz przeglądy techniczne. Montujemy klimatyzatory, pochodzące od zaufanych producentów. Dbamy o to, żeby jakość powietrza w Państwa pomieszczeniach była jak najlepsza. Niezawodność instalacji świadczy nie tylko o wysokim profesjonalizmie ale także o dobrej jakości urządzeniach. W naszej ponad dwudziestoletniej działalności zrealizowaliśmy tysiące inwestycji, które dzięki naszemu serwisowaniu działają do dnia dzisiejszego. Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby prywatne, pragnące w swoim mieszkaniu lub domku jednorodzinnym zamontować sprzęt , w celu poprawy jakości powietrza w domu. Firma zapewnia Państwa, że klimatyzacja Piła to bardzo dobra inwestycja, nie wymagająca zastanowienia.

Co nam zapewnia?

Dobrze zamontowane urządzenia, mają korzystny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach, tworząc specyficzny mikroklimat. Jest to bardzo ważne podczas długich, nieznośnych upałów. Osobom z niektórymi schorzeniami ułatwia oddychanie, np. zadowoleni będą przede wszystkim alergicy. Zamontowany w środku filtr, ma możliwość wyłapania nawet najmniejszych pyłków. Jest to rozwiązanie zapewniające komfortowe warunki w upalne dni, dzięki niemu nasz organizm tak się nie poci. Urządzenie takie, chłodzi pomieszczenia, pozbawiając jednocześnie wilgoci. Istnieją różne modele w wielu grupach cenowych. Firma SISKO pomoże Państwu wybrać odpowiedni. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie doradzimy niezdecydowanym i wytłumaczymy. Zapraszamy do nas na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Coraz więcej klientów, poleca nasze usługi swoim znajomym, rodzinie. Bardzo nas to cieszy.SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00