Klimatyzacja Trzcianka

Klimat ulega ciągłemu ociepleniu, co można zaobserwować wraz z ciągle zwiększającą się temperaturą powietrza. Upały męczą i sprawiają dyskomfort. Jeśli chcesz swobodnie spędzać czas w domu, szkole lub pracy, niezbędna Ci jest klimatyzacja (Trzcianka).

W SISKO gwarantujemy naszym klientom z Trzcianki profesjonalne doradztwo, transport, montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych, które odpowiednio ochłodzą każde pomieszczenie, bez względu na jego wielkość czy nasłonecznienie.

Klimatyzacja w Trzciance – wysoka efektywność i intuicyjne sterowanie

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego w naszym sklepie znajdują się urządzenia chłodzące renomowanej firmy Chigo. W ofercie znajdują się m.in. klimatyzatory:
● naścienne,
● kasetonowe,
● podsufitowe,
● podłogowe,
● kanałowe.

klimatyzacja Trzcianka

Montaż klimatyzacji w Trzciance pozwoli Ci utrzymać optymalną temperaturę, wilgotność i jakość powietrza w pomieszczeniu. Wszystko to za sprawą multifunkcyjności sprzętu, który nie tylko ochładza daną przestrzeń, ale także osusza i ogrzewa. A pozytywne dla zdrowia użytkowanie klimatyzacji wspiera system specjalnych filtrów oraz funkcja autoczyszczenia.

Proponowane przez nas systemy klimatyzujące to również cicha i wydajna praca, która możliwa jest dzięki dostosowaniu funkcjonowania sprzętu do swoich osobistych potrzeb. Ponadto obsługa klimatyzacji odbywa się przy pomocy prostego i poręcznego pilota. Nowoczesne urządzenia z naszej oferty zapewnią Ci korzystne zużycie energii i mniejsze rachunki z prąd, a ich klasyczny design w postaci białej obudowy sprawi, że idealnie dopasuje się do każdej przestrzeni i nie będzie przytłaczał. Dzięki temu klimatyzatory znajdą szerokie zastosowanie w domach, biurach, galeriach handlowych czy budynkach użyteczności publicznej w Trzciance.

Serwis klimatyzacji 

Poza dystrybucją klimatyzatorów, zajmujemy się także ich montażem i serwisem na terenie Trzcianki. Jesteśmy w stanie zagwarantować regularne przeglądy urządzeń, a także serwis (nawet po zakończonym okresie gwarancyjnym!). Nasi serwisanci to sprawdzeni fachowcy, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, aby jak najlepiej służyć klientom i być w stanie rozwiązać każdy ich problem.

Zalety z posiadania klimatyzacji od SISKO
Wybierając nasze usługi, masz pewność, że zrealizujemy Twoje zamówienie kompleksowo. Chętnie doradzamy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Zdecyduj się na klimatyzację (Trzcianka), a zyskasz takie korzyści jak:
● chłodne i przefiltrowane powietrze wolne od drobnoustrojów,
● brak zanieczyszczonego powietrza z zewnątrz (pyłki, spaliny itp.),
● odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza,
● komfort przebywania w pomieszczeniach w upalne oraz chłodne dni.

Już teraz skontaktuj się z naszymi konsultantami i daj im znać, jaka klimatyzacja Ci się marzy. Od razu zaczniemy działać i w mgnieniu oka przetransportujemy i zamontujemy instalację chłodzącą w wybranym przez Ciebie miejscu. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszej siedziby przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 75 w Trzciance. Omówimy przy filiżance kawy Twój przyszły klimatyzator. Czekamy!

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00