Ogrzewanie podłogowe Piła

Nasze mieszkania i domki jednorodzinne, często nagrzewane są różnymi metodami. Firma Sisko jako Salon Nowoczesnych Instalacji, mieszcząca się w Pile, może Państwu zaoferować coraz bardziej popularne ostatnio, ogrzewanie podłogowe Piła. Cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem klientów z wielu względów. W przypadku zainstalowania takiej metody, wpływa ona korzystnie na funkcjonowanie organizmu człowieka. Temperatura rozkłada się w takich pomieszczeniach pionowo. Czyli cieplej jest nam w nogi a im wyżej, tym powietrze jest chłodniejsze. Jest to  korzystniejsze dla naszego zdrowia. Ponadto brak tradycyjnych kaloryferów w pomieszczeniach sprawia, że stają się one estetyczniejsze. Łatwiej można rozmieścić meble. Pokoje wydają się większe i z pewnością są cieplejsze. Zapewnia ono także, mniejsze zużycie energii. Bardzo ważne jest ono szczególnie dla alergików, ponieważ nie powoduje takiej cyrkulacji powietrza jak przy tradycyjnym, dlatego też drobny pył i kurz nie unosi się w całym pomieszczeniu. Na takie posadzki stosuje się płytki. Są one bardzo wygodne w utrzymaniu czystości, wystarczy przemyć środkiem czyszczącym i wszystko lśni. Ponadto szybciej wysycha niż tradycyjnie. Firma SISKO zachęca do zakupu tej nowoczesnej instalacji. Każdemu kto się do nas zgłosi, zapewniamy indywidualnie doradztwo. Mamy już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nas innym osobom.
Ogrzewanie podłogowe Piła

Stosowane rodzaje

Nasi klienci mają do wyboru, dwie możliwości ogrzewania posadzek: Instalacje wodną lub instalację elektryczną. Ta pierwsza działa w ten sposób, że powierzchnia, na której ma być zamontowana, wyłożona zostaje specjalnymi rurkami, w których płynie woda jak w normalnych rurach. W drugiej, w rurkach umieszczone są odpowiednie, przewody elektryczne lub zastosowane są maty. Takie ogrzewania podłogowe Piła oferuje firma SISKO. Decydując się na któreś z nich, należy w pierwszej kolejności zgłosić się do fachowca, w naszej firmie, który wykona odpowiedni projekt. Trzeba go opracować bardzo staranie i profesjonalnie, przede wszystkim z zegarmistrzowską dokładnością, uwzględniając wszystkie pomieszczenia. Przy tworzeniu projektu, należy zwrócić uwagę i koniecznie określić z jakich materiałów, mają być wykonane rurki. Muszą one spełniać wszelkie warunki techniczne, dla tego typu instalacji. Są odpowiednie normy wynikające z przepisów i tego należy się trzymać. Nie można przy projekcie, niczego pominąć, ponieważ każda drobna pomyłka, będzie stanowiła niesamowity problem. Szczególnie wtedy, gdy całość już będzie wykonana a mieszkańcy się wprowadzą, do swojego nowego domu. Stanowiłoby to ogromny koszt. Warto więc o to zadbać i przeanalizować, bardzo dokładnie, aby uniknąć takich niezręcznych sytuacji. Dla nas ważny jest każdy klient, dlatego nasi pracownicy będą nadzorować całość, od początku do efektu końcowego.

Instalacja wodna

Najczęściej takie wodne rurki układane są w postaci sprali, lub meandry. Stosuje się je w nowych domkach jednorodzinnych. Nie znaczy to jednak, że nie można sobie założyć w istniejących już domkach, czy mieszkaniach wielorodzinnych. Na pewno prościej je zamontować w nowo budujących się domach. Należałoby już na etapie początkowym budowy, uwzględnić to w projekcie. Wiąże się to z tym, że trzeba odpowiednio przygotować podłoże, stosując grubszą warstwę betonu. Firma SISKO oferuje takie, nowoczesne ogrzewanie podłogowe Piła. Niektórym osobom będzie się wydawało, że jest ono droższe, niż tradycyjne kaloryfery, jednakże ma swoje zalety. Lepiej odczuwa się ciepło idące z całej powierzchni jak w zwykłych kaloryferach. Najczęściej na taką konstrukcję rurek, kładzie się przeważnie płytki. Jednakże niektóre osoby, wolałyby mieć na przykład deski lub panele. Jest to także możliwe, zamiar wykończenia w taki sposób należy zgłosić na samym początku projektu. Wówczas, wybiera się odpowiedni deski lub panele, spełniające określone normy i przystosowane do większych temperatur. Ponadto zakupuje się odpowiednie kleje.

Ogrzewanie podłogowe Piła

Jak bezpiecznie zamontować instalacje?

Firma SISKO mająca w swojej ofercie instalacje gazowe Piła, przede wszystkim dba o bezpieczeństwo, aby użytkownicy swojego lokalu lub domku nie czuli się zagrożeni. Przy tego typu ogrzewaniu należy zachować wszelkie środki ostrożności. Przede wszystkim odpowiedni projekt powinien uwzględnić wszystkie pomieszczenia. Musi on być tak wykonany, żeby w każdej chwili był dostęp do odpowiednich miejsc w razie awarii. Taki montaż powinien być wykonany fachowo, więc najlepiej powierzyć go takiej firmie jak nasza. Nasi świetni fachowcy doskonale poradzą sobie z każdego rodzajem lokalem mieszkaniowym, lub domkiem jednorodzinnym. Wiadomo, ze chodzi o to aby wszyscy mieszkańcy mogli spać bez obaw, że coś się stanie. Po zakończeniu wszystkich prac trzeba koniecznie dokonać odbioru szczelności. Następnie należy powiadomić odpowiednie organy aby dokonały odbioru technicznego. Dopiero po wizycie pracowników gazowni istnieje pewność, że wszystko jest w porządku. Każdemu klientowi poleca się dodatkowo zamontowanie, specjalnego czujnika, który by poinformował o jakimś nieszczęściu. Płynące w rurach paliwo jest praktycznie bezwonne, dlatego taki czujnik będzie doskonałym ostrzeżeniem. My w naszej ofercie także posiadamy różne rodzaje. Nie warto oszczędzać na tym urządzeniu, nie jest ono obowiązkowe, jednak niejednej osobie uratowało życie.

Instalacja elektryczna

W momencie, gdy klient zdecyduje się na zainstalowanie w swoim domu, najnowszego elektrycznego, energooszczędnego, zgodnego z normami bezpieczeństwa nagrzewania swojego domu, ma do wyboru. Położenie na powierzchni rurek z siecią kabli elektrycznych lub zainstalowanie, odpowiednich mat grzewczych. Maty takie bardzo szybko i łatwo się montuje. Ogólnie koszty zainstalowania całości, nie są zbyt wysokie, w porównaniu do tradycyjnego centralnego z kaloryferami. Zapewnia ono, podobnie jak wodne komfort użytkownikom, ponieważ powietrze unosi się pionowo. Pomieszczenia nagrzewają się bardzo szybko. Firma SISKO proponuje swoim wszystkim klientom, pragnącym zapewnić sobie odrobinę nowoczesności w swoim nowym domu, ogrzewanie podłogowe Piła. Wszystkim zainteresowanym osobom, służymy wsparciem technicznym. Oferujemy możliwość wyboru odpowiednich materiałów, doradzamy klientom niezdecydowanym. Proponujemy wykonanie całej usługi, od podstaw do uzyskania końcowego efektu. Nasi doświadczeni i profesjonalni pracownicy, potrafią bardzo dokładnie wykonywać swoją pracę. Dotychczasowi odbiorcy, byli bardzo zadowoleni z tego, że skorzystali z usług naszej firmy.

Czy warto zainwestować?

Różne są sposoby, opalania domów jednorodzinnych i mieszkań, jednak te najnowocześniejsze zdobywają coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim są wygodne, korzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Samo unoszenie się powietrza z całej powierzchni, nie powoduje cyrkulacji kurzu i pyłków. Jest to bardzo ważne dla astmatyków i alergików. Z pewnością ma swoje zalety a także wady. Jednakże odpowiednie konsultacje z doświadczonymi osobami, powodują, że osoby coraz częściej się decydują, na te nowatorskie rozwiązania. Mają one jednocześnie wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Ograniczają emisję, niebezpiecznych gazów i pyłów. Przede wszystkim są bezpieczne, a koszty poniesione, bardzo szybko się zwracają. Należy jednak pamiętać aby sam montaż powierzyć tylko i wyłącznie odpowiedzialnym fachowcom, osobom mającym odpowiednie uprawnienia. Dlatego też warto skorzystać z firmy SISKO, która ma w swojej ofercie ogrzewanie podłogowe Piła. Zapraszamy wszystkich do naszej firmy.

Jak najlepiej ogrzać dom?

Kiedyś nasi dziadkowie, mieli do dyspozycji piece kaflowe. Bardzo często, jeden taki piec musiał wystarczyć na dwa pomieszczenia. Było to też nieco kłopotliwe, ponieważ wiązało się z koniecznością przynoszenia węgla, narąbania drewna. Nie znaczy to jednak, że w dzisiejszych czasach nie ma już takich pieców. One nadal funkcjonują, nie tylko w mieszkaniach wielorodzinnych, ale także w zabudowie domków jednorodzinnych. Wraz z postępem i rozwojem technologicznym gospodarki, zaczęto zastanawiać się nad inną metodą, dzięki której moglibyśmy mieć ciepło w okresie jesienno – zimowym oraz wczesną wiosną. Wymyślono wówczas piec centralnego ogrzewania, do którego potrzebna była cała instalacja, czyli odpowiednie rury oraz kaloryfery. Były to kaloryfery żeberkowe z żeliwa, oraz nieco tańsze żeberkowe z metalu. To był na ówczesne czasy pewien luksus. Jednakże dzisiaj, poszukujemy stale, coraz nowocześniejszych metod  opalania naszych lokali. Dzięki temu przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego oraz zapobiegamy czadowi, który nam towarzyszy często w sezonie grzewczym.

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00