Podnośnik koszowy Piła

Nasza firma SISKO mająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie, w świadczeniu różnego rodzaju usług, oferuje między innymi podnośnik koszowy Piła. Zakład cały czas, wprowadza do swojej oferty coraz to nowsze usługi. Zdajemy sobie sprawę, że w tej branży istnieje ogromna konkurencja, dlatego dbamy o to, aby pozyskiwać najbardziej doświadczonych fachowców, w różnych dziedzinach, wykonujących bardzo profesjonalnie, powierzone im zadania. Staramy się o to, żeby nasz klient był zadowolony, więc odpowiednio wcześniej konsultujemy zakres prac, jaki mamy wykonać. Jest to bardzo istotne, dlatego że należy dopasować odpowiednią ekipę. Musi ona posiadać stosowne uprawnienia, do pracy na wysokości, potwierdzone specjalistycznymi badaniami lekarskimi. Przede wszystkim powierzone zadanie należy wykonać, z zachowaniem wszystkich możliwych środków bezpieczeństwa. Każdy najmniejszy błąd, może spowodować poważny, uszczerbek na zdrowiu i życiu. Tego wszystkiego chcemy uniknąć. W związku z powyższym, osoby pracujące, na dużych wysokościach mają obowiązek co jakiś czas, odnawiać swoje świadectwa, upoważniające ich do takiej pracy. Mówią o tym odrębne przepisy. Chcemy aby było bezpiecznie i klient mógł się cieszyć z końcowego efektu. Dlatego dbamy o jakość wykonywanych przez nas prac.

Podnośnik koszowy w Pile

Do czego służy?

Oferowany przez firmę SISKO podnośnik koszowy Piła, przede wszystkim wykorzystywany jest do prac na dużych wysokościach. Jest to bardzo nowoczesny samochód, wyposażony w hydraulicznie podnoszony kosz. Oczywiście w miejscu pracy należy zwrócić uwagę, żeby nie kręciły się po terenie osoby do tego nieupoważnione. Zakres obejmowanych prac jest bardzo duży. Z uwagi na to, że kosz taki można z reguły używać do wysokości nawet 20 metrów nad ziemią, ma szerokie zastosowanie.
Dzięki niemu możemy: wykonywać konserwację oświetlenia, dokonywać naprawy linii energetycznych oraz naziemnych linii telefonicznych, wycinkę starych, wysokich drzew, montować anteny, czyścić rynny, wykorzystywać we wszelkich pracach budowlanych ( malowanie, wymiana dachu, mycie okien, czyszczenie elewacji), montować banery reklamowe i wiele innych. Sam charakter prac, świadczy o konieczności zachowania ostrożności. Jest to bardzo korzystna metoda. Można bowiem sterować takim wyciągiem zarówno z ziemi, jak i z wysokości. Samochód wyposażony jest w dodatkowe zabezpieczenia, przed wywróceniem. Każdego dnia mamy zapotrzebowanie na nasz sprzęt, dzięki jego wszechstronnym możliwościom. Klientów cieszy bardzo, solidność wykonywanych przez nas prac.

Podnośnik koszowy Piła

Atuty takiej pracy.

Wykorzystywanie takiego dźwigu na samochodzie, ma wiele zalet. Przede wszystkim może dojechać bezpośrednio do miejsca wykonywanej pracy. Bardzo szybko można go przygotować do wykonania zadania. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca, dzięki uchylnemu na boki ramieniu. Posiada zabezpieczenia przed porażeniem prądem i wywróceniem się całego pojazdu. Ma możliwość obrotu o około 50 stopni. Dzięki temu pracownicy wykonujący swoje zadania nad ziemią mają swobodne dojście do obiektu, którym się zajmują. Sprzęt firmy SISKO należy do najnowocześniejszych. Przed zakupem nasi eksperci, dokładnie badają wszystkie możliwości oraz parametry techniczne, w celu dobrania najodpowiedniejszego pojazdu. Uwzględnia się tutaj w szczególności bezpieczeństwo, pracujących na nim osób. Staramy się aby nasza oferta mogła spełnić wszystkie oczekiwania klientów. W niektórych sytuacjach doradzamy inny sposób wykonania zadania. Wszystko po to, żeby nasz usługobiorca był zadowolony, że wybrał właśnie nas.SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00