Pompy ciepła Piła

Firma SISKO zajmująca się systemami grzewczymi oraz instalacjami sanitarnymi istnieje na rynku już od ponad dwudziestu lat, stale rozwijając swoją działalność o coraz nowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W swoim salonie nowoczesnych instalacji posiada między innymi Pompy ciepła Piła jest to bardzo komfortowa metoda ogrzewania mieszkania, przy ponoszeniu niewielkich nakładów finansowych. Urządzenia te są przystosowane głównie do ogrzewania naszych mieszkań. Produkowane w dzisiejszych czasach stają się jeszcze bardziej nowocześniejsze, oszczędne, przyjazne dla środowiska naturalnego. Te, które znajdują się w ofercie naszej firmy, stosowane są w nowych ale także remontowanych budynkach oraz domkach jednorodzinnych. Klienci interesujący się tą formą ogrzewania, bardzo często są niezdecydowani. Zastanawiają się jaka metoda i urządzenie będzie najlepsza dla nich. W tym momencie nasi profesjonalni pracownicy pomagają, korzystając ze swojego doświadczenia dokonać odpowiedniego wyboru. Jesteśmy znani z tego, że klient to najważniejsza osoba, do każdego podchodzimy indywidualnie, żeby w pełni zaspokoić jego oczekiwania. Zaufało nam już wiele osób z różnych regionów kraju. Cieszy nas to bardzo, ponieważ stały napływ nowych usługobiorców świadczy o naszej firmie. Pozwala jednocześnie dzięki wzrastającym dochodom, inwestować w nowoczesny sprzęt oraz odpowiedni kapitał ludzki.

Pompy ciepła Piła

Dlaczego takie ogrzewanie

Ogrzewanie mieszkań oraz domów jednorodzinnych takim sposobem, należy do najtańszych i najbardziej ekologicznych. Wykorzystuje bowiem energię słoneczną, zgromadzoną w ziemi, wodach gruntowych i powietrzu. Dzięki zastosowaniu tych odnawialnych źródeł, można nie tylko ogrzać nasze pomieszczenia ale wykorzystać do nagrzania wody potrzebnej w codziennym życiu. Przy okazji oszczędzamy i chronimy nasze środowisko naturalne. Pompy ciepła Piła cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W krajach Europy Zachodniej są one bardzo popularne i wykorzystywane niemalże w większości domów. Nasi klienci zaczynają coraz częściej pytać o najnowsze modele. Firma SISKO posiada je w swojej ofercie. W sytuacji kiedy potrzebny jest konkretne urządzenie, szybko i sprawnie zostaje sprowadzone dla naszego klienta. Od momentu instalacji otrzymują Państwo od nas wsparcie najlepszych fachowców, długi okres gwarancji oraz regularne serwisowanie przez naszych pracowników.

Korzyści jakie nam daje.

Montując takie urządzenie grzewcze w fazie początkowej, ponosimy pewne nakłady inwestycyjne, które jednak bardzo szybko się zwracają. Odpowiednio zainstalowane pompy posiadają bardzo długą żywotność. Nie musimy starać się o węgiel, drewno czy gaz. Jej obsługa nie jest bardzo skomplikowana. SISKO dostosowuje ją indywidualnie dla każdego klienta. Jest to urządzenie bardzo przyjazne dla środowiska naturalnego. Nie emituje żadnych szkodliwych spalin. W domach, w których osoby zdecydują się na jej zakup, najodpowiedniejsze będzie zamontowanie, ogrzewania podłogowego. Tradycyjne kaloryfery też nie
przeszkadzają. Dobre ocieplenie budynku, oraz szczelne okna zwiększają jej wydajność. Patrząc z punku widzenia ekonomicznego, jest to najlepsza inwestycja a co najważniejsze najbardziej ekologiczna. Warto z niej skorzystać, przyczynimy się dzięki temu do zmniejszenia zapylenia i powstawania smogu. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług są bardzo zadowoleni z takiego wyboru. Nie wyobrażają sobie już innego sposobu ogrzewania domu. Nas jako firmę bardzo to cieszy.

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00