Rekuperacja Piła

Rekuperacja Piła. jest mechaniczną wentylacją za pośrednictwem urządzenia zwanego rekuperator. Znajduje się ona w ofercie firmy SISKO, która stara się swoim klientom zapewnić, różne instalacje w jednym miejscu. Pracujący tam fachowcy potrafią każdemu klientowi, doskonale przedstawić istotę działania, oraz korzyści płynące z zastosowania w swoim mieszkaniu tego urządzenia. Ujmując to prostymi słowami pozwala ono na wymianie zanieczyszczonego powietrza, na czyste, przy jednoczesnym zachowaniu nagromadzonego ciepła.
SISKO działa już od prawie dwudziestu lat na rynku lokalnym i w innych regionach. Wsłuchując się w głosy klientów oraz analizując stale zmieniający się rynek, na bieżąco wprowadza do swojej oferty coraz to nowsze rozwiązania. Dzięki temu się rozwija i modernizuje. Przybywa klientów, którzy często wracają ponownie, ponieważ wiedzą, że zostaną profesjonalnie potraktowani. Ekipa zatrudnionych pracowników stale podwyższa swoje kwalifikacje zawodowe. Ponadto konkurencyjne ceny sprawiają, że cieszy się dużą popularnością. Przez te wszystkie lata wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku w tej branży. Jest to bardzo istotne, przy tak dużej konkurencji. Kierownictwo firmy dba nie tylko o pracowników ale przede wszystkim o klientów. Czego dowodem jest wiele pochwał.
rekuperacja Piła

Jak działa rekuperacja?

Samo urządzenie zwane rekuperatorem to chyba najskuteczniejszy system wentylacyjny, mający swoje zastosowanie w energooszczędnych domach. Rekuperacja Piła będąca w ofercie firmy SISKO jest tego najlepszym przykładem. Istnieje coraz większe zainteresowanie tą metodą. Dlatego zostało ono umieszczone na liście usług. Instalacja taka pozwala nam przede wszystkim oszczędzać, jest korzystna dla zdrowia. W jaki sposób?, powstaje pytanie. Całkiem prosto można tą kwestię wyjaśnić. W normalnych warunkach szczególnie zimą, otwieramy okno a wraz nim zamiast świeżego powietrza, wpuszczamy same zanieczyszczenia. Instalując tą nową metodę, nie potrzeba w ogóle otwierać okna, żeby mieć czyste powietrze. To jest sposób korzystnie wpływający na zdrowie organizmu. Dzięki niej nie wylatują do mieszkania żadne owady, nie ma kurzu, brak hałasów dochodzących z zewnątrz. Zawsze mamy suche powietrze w pomieszczeniach, szczególnie w tych kuchennych oraz łazienkach. Nie parują nam lustra. W tak wentylowanych mieszkaniach szybciej schnie pranie, myte podłogi. Z kuchni nie dochodzą żadne dziwne zapachy. Spokojnie mogą spać alergicy, ponieważ nie będą mieli styczności z żadnymi bakteriami, wywołującymi nieprzyjemne objawy. Jest to z pewnością bardzo ważny element nowoczesnego budownictwa.

Czy warto ją zastosować?

Firma SISKO nie może Państwu narzucić jaką metodę wentylacji zastosować u siebie. Jedynie może podpowiedzieć i doradzić. Decyzja będzie zawsze należała do klienta. Warto jednak przy wyborze zastanowić się na czym nam naprawdę zależy. Wówczas nam będzie łatwiej podpowiedzieć korzystniejsze rozwiązanie. W każdym przypadku ponosimy koszty, to jest oczywiste. Jednakże należy je porównać i zobaczyć, co będzie bardziej opłacalne. U nas znajdą klienci różne modele urządzeń. Na specjalne życzenie sprowadzamy jakiś konkretny. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Jednakże wszystkich traktujemy z bardzo dużym szacunkiem. Staramy się zlecone prace wykonywać w terminie, zwracając uwagę na szczegóły. Wszystko po aby obydwie strony były zadowolone. Z nami zawsze można przedyskutować każdy temat. Często pomysły usługobiorców wdrażane są w wykonywanej pracy. Pomimo tego, że regularnie uczestniczymy w szkoleniach, to nie znaczy, że wiemy wszystko najlepiej. Dobry szef zawsze wysłucha swojego klienta.

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00