Podnośnik koszowy Trzcianka

Nasza firma SISKO posiada długoletnie doświadczenie w świadczeniu różnego rodzaju usług. Do naszej oferty dołączyły między innymi usługi z zakresu: podnośnik koszowy Trzcianka i okolice. Cały czas firma wprowadza do swojej oferty coraz więcej nowoczesnych usług. W naszej branży istnieje duża konkurencja dlatego dbamy o naszych doświadczonych fachowców, jak również pozyskujemy nowych z dużym doświadczeniem zawodowym. Nasi pracownicy są fachowcami w swoich dziedzinach oraz wykonują pracę profesjonalnie i rzetelnie. Jakość wykonywanych przez nich usług jest na wysokim poziomie oraz terminowość usług jest wykonywana w określonym czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony z wykonywanych przez nasz usług. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do pracy na podnośniku koszowym jak i pracy na wysokościach. Wykonujemy powierzone nam zlecenia z zachowaniem środków bezpieczeństwa, ponieważ najmniejszy błąd może spowodować uszczerbek na zdrowiu i życiu naszych pracowników, bądź osób postronnych. Dlatego kadra pracownicza pracująca na wysokościach ma obowiązek odnawiania swoich zezwoleń do pracy na wysokości. Dzięki temu dbamy o jakość wykonywanych przez nas usług.

Co to jest podnośnik koszowy?

Podnośnik koszowy jest maszyną, która wykorzystywana jest w pracach na wysokościach w wielu branżach i dziedzinach przemysłu. Jego inną nazwą jest podest ruchomy, zaś potocznie nazywamy go zwyżką. Podnośnik koszowy jest to urządzenie służące do podnoszenia ludzi wraz z narzędziami na wysokość potrzebną do wykonywania pracy. Takie rozwiązanie pozwala na bezpieczne i skuteczne prace na wysokościach. Oferujemy bardzo nowoczesny samochód, wyposażony w hydraulicznie podnoszony kosz. Kosz możemy użyć nawet do 20 metrów wysokości nad ziemią, ma on również szerokie zastosowanie.

Do kogo skierowana jest nasza oferta usług podnośnikiem koszowym w Trzciance?

Podnośniki koszowe są idealną alternatywą dla drabin czy rusztowań. Takie urządzenia są skutecznie wykorzystywane między innymi na budowach. Służą one do malowania budynków, montażu i czyszczenia elewacji czy prac elektrycznych, blacharskich i dekarskich. Dzięki nim można również skutecznie przycinać czy pielęgnować drzewa. Wykorzystywane są również do konserwacji i wymiany reklam wielkoformatowych. Z usług podnośnika korzystają również sadownicy, filmowcy i fotografowie. 

Bezpieczeństwo podczas używania podnośnika koszowego.

Podnośniki koszowe zaliczamy do urządzeń dźwignicowych, które pracują na wysokości. Właśnie z tego względu należy bezwzględnie przestrzegać zasad BHP. My oferujemy wypożyczenie naszego podnośnika koszowego w Trzciance i w okolicy wraz z doświadczonymi pracownikami, którzy są zapoznani z obsługą podnośnika jak i instrukcją BHP do pracy na podnośniku koszowym. W instrukcji najważniejszym zapisem jest całkowity zakaz wychylania się poza obręb kosza. Natomiast jeżeli pracownik musi się wychylić poza jego obręb, to jest on wtedy wyposażony w odpowiedni sprzęt chroniący go przed upadkiem z wysokości. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://sisko.pl/uslugi-podnosnikiem/.

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-980 Trzcianka
ul. Sikorskiego 75

67 216 60 36

sisko@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-18:00
Sob.: 8:00-13:00

SISKO

SISKO

Salon Nowoczesnych Instalacji

64-920 Piła
ul. Kossaka 100A

67 344 11 88

pila@sisko.pl

Pon–pt: 8:00-17:00
Sob.: 9:00-13:00