Sisko salon firmowy Viessmann Trzcianka - Piła
Zapraszamy do naszych salonów Sisko w Pile i Trzciance, Nasze doświadczenie i kompleksowa oferta dopasowana jest do Naszych klientów

O firmie

 

Firma SISKO powstała 21 czerwca 1995 roku. Przez ponad 26 lat naszej działalności na rynku nieustannie się rozwijaliśmy i dopasowywaliśmy do trendów w branży sanitarno – grzewczej.

 

W roku 2010 otworzyliśmy salon firmowy Viessmann. Od początku istnienia naszym celem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa polegająca na przeprowadzeniu klienta przez wszystkie etapy przedsięwzięcia inwestycyjnego: doradztwo, projekt, realizacja oraz serwis. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a jednocześnie mają pewność najwyższej jakości usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w roku 2011 otworzyliśmy salon w Pile przy ulicy Kossaka.

 

W naszym asortymencie znajdują się elementy instalacji grzewczych, gazowych, sanitarnych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Posiadamy w sprzedaży armaturę łazienkową oraz płytki ceramiczne. U nas wyposażą Państwo kompleksowo całą łazienkę. Nasz bogata oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm świadczących usługi instalacyjne.

Wiemy, jak bardzo ważne jest środowisko naturalne, dlatego promujemy urządzenia i technikę innowacyjną, pro – środowiskową. W myśl zasady ekologia = ekonomia skrupulatnie projektujemy i doradzamy naszym klientom traktując każdego indywidualnie.
Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma producentami pozwala nam zaoferować tani i niezawodny asortyment z branży sanitarno-grzewczej i gazowej oraz wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Nasza wykwalifikowana kadra monterów oraz bogate zaplecze sprzętowe gwarantuje solidne i rzetelne wykonanie prac.
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Viessmann w Trzciance i w Pile, światowego lidera w branży ciepłowniczej. W naszych salonach mogą Państwo poznać ich nowoczesne technologie, przyjrzeć się urządzeniom i modelom, a także porozmawiać z konsultantami.
Od lat cieszymy się zaufaniem zarówno wśród klientów indywidualnych jak i firm oraz instytucji. Chętnie wykonamy wszelkie prace instalacyjne w Państwa domach, mieszkaniach i firmach.


Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do naszych salonów nowoczesnych instalacji w Pile i 
 Trzciance

64-920 Piła

ul. Kossaka 100A

Zadzwoń do nas

67 344 11 88

Napisz do nas

pila@sisko.pl

64-980 Trzcianka

ul. Sikorskiego 75

Zadzwoń do nas

67 216 60 36

Napisz do nas

sisko@sisko.pl

© 2023r. sisko.pl

k-projekty.pl | Strony internetowe Piła