Sisko salon firmowy Viessmann Trzcianka - Piła
Usługi na wysokościach przy użyciu podnośnika koszowego, posiadamy różne podnośniki dostosowane do potrzeb klienta w Sisko Piła -Trzcianka

Usługi podnośnikami koszowymi

 

Firma SISKO to więcej niż sprzedaż i montaż instalacji. Oferujemy usługi podnośnikami koszowymi wraz z obsługą wykwalifikowanego operatora. Posiadamy podnośnik Nissan Cabstar z wysięgiem bocznym do 12 m i w górę do 21 m oraz podnośnik Man, który ma zasięg boczny do 21 m i w górę do 24 m. Podnośnik koszowy Trzcianka to doskonały wybór. 

 

Często praca na wysokości jest nie tylko trudna ale i niebezpieczna, dlatego tak bardzo ważne jest żeby maszyna była sprawna i posiadała niezbędne zabezpieczenia i spełniała szereg wymogów. Równie ogromny nacisk kładziemy na kwalifikacje pracownika obsługującego pojazd. Operator musi posiadać wiedzę z zakresu obsługi. Zakres usług przy których podnośnik jest niezbędny, jest ogromna. Dzięki maszynie bez problemu można zamontować systemy monitoringu, alarmy, oświetlenie i sygnalizację świetlną, bilbordy i inne reklamy na wysokościach. Usługi podnośnikiem koszowym w Trzciance i okolicach tylko z Sisko ! 


Wykorzystanie podnośnika znacznie ułatwia pielęgnację drzew, systemów rynnowych, prace blacharsko-dekarskie, remontowo-budowlane, a także malowanie.

 

Więcej informacji pod numerem:

 

67 216 60 36

 

Zapraszamy do naszych salonów nowoczesnych instalacji w Pile i 
 Trzciance

64-920 Piła

ul. Kossaka 100A

Zadzwoń do nas

67 344 11 88

Napisz do nas

pila@sisko.pl

64-980 Trzcianka

ul. Sikorskiego 75

Zadzwoń do nas

67 216 60 36

Napisz do nas

sisko@sisko.pl

© 2023r. sisko.pl

k-projekty.pl | Strony internetowe Piła